• +48 (91) 43 37 240

Jak poczuć magię świąt, czyli Jarmark Bożonarodzeniowy

05 Sty

Smakowicie pachnące, roztaczające świąteczną aurę, z bożonarodzeniowymi dźwiękami i kulinarnymi przysmakami – tak wyglądały stoiska przygotowane przez rodziców, uczniów i nauczycieli języka niemieckiego w ZS nr 8 w Szczecinie.

Jak co roku w grudniu z okazji zbliżających się świąt w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica zorganizowano Jarmark Bożonarodzeniowy. Można powiedzieć, że stał się on szkolną tradycją, bo odbył się po raz siódmy. Szkolna społeczność zaangażowała się w przygotowanie świątecznych wypieków, aromatycznych ciast i niemieckich smakołyków. Świąteczną atmosferę można było poczuć dosłownie, a wzmocniła ją muzyka – śpiew najpiękniejszych kolęd w różnych językach. Międzynarodowy wydźwięk tegorocznego jarmarku podkreśliła obecność wolontariuszek „Polites” – europejskiego wolontariatu. Magiczne święta już blisko i przekonali się o tym uczniowie ZS nr 8. Takiej świątecznej, uroczystej atmosfery życzymy wszystkim. Wesołych Świąt!

 

Napisz komentarz