• +48 (91) 43 37 240

„Jak przygotować się do matury, żeby ją zdać” – SZCZECIŃSKI SALON MATURZYSTÓW 2018

21 Wrz

Jak przygotować się do matury, żeby ją zdać jak najlepiej? Co i gdzie studiować? Czym kierować się przy wyborze dalszej drogi kształcenia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań nasza młodzież z klas IV mogła uzyskać w dniach 18-19 września br.  podczas 12 Szczecińskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2018, który odbywał się na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego

Dla przyszłych kandydatów na studia swoje stanowiska zaprezentowały nie tylko Wyższe Uczelnie  ze Szczecina, ale również z Poznania, Wrocławia, Koszalina i Warszawy. Z możliwości zapoznania się z ofertami skorzystały klasy IV C, IV D, IV E.

Ponadto podczas wizyty młodzież mogła skorzystać z propozycji Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z Poznania, która  przygotowała  prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2019 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych: biologii, historii i wiedzy o społeczeństwie.

Napisz komentarz