IV Szkolny Jarmark Świąteczny za nami …

17 Gru

16.12.2014 w godzinach przedpołudniowych w nowym budynku na parterze odbył się po raz kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez nauczycielki języka niemieckiego, który zgromadził licznie uczniów i nauczycieli naszej szkoły.
Dużym powodzeniem cieszyły się w tym roku ciepłe gofry, kanapki ze smalcem domowej roboty (pani Renaty Krzesińskiej-Hajn), świeżo wyciskany sok jabłkowy oraz wspaniałe wypieki naszych uczniów i ich rodziców. Nie zabrakło pierniczków, serników, słodkich kuleczek ryżowych, najrozmaitszych babeczek, owoców cytrusowych i słodyczy.
Wiele osób skorzystało z okazji wspólnej fotografii ze św. Mikołajem oraz z wykonaną przez uczennicę klasy pierwszej i Jej Taty makiety Mikołaja. Zewsząd rozlegał się dźwięk kolęd i piosenek o tematyce świątecznej w różnych językach. Najodważniejsi występowali solo lub w duetach w kąciku muzycznym prowadzonym przez Olę i Dawida.
Grupa medialna pod kierunkiem Piotra prezentowała zdjęcia z tegorocznych wycieczek do Wolfsburga i Berlina.
Przy stoliku z zapalonymi świecami, przy herbatce i ciastku można było porozmawiać i kolędować. Kilka wspólnie spędzonych godzin przybliżyło nas do siebie nawzajem i do Świąt Bożego Narodzenia, na które bardzo czekamy!

Wszystkim, którzy czynnie wzięli udział w przygotowaniach i przeprowadzeniu jarmarku oraz naszym gościom z panią dyrektor Kupidłowską i panią Rygielską-Barwacz na czele, bardzo dziękujemy!!!
Nie smućcie się, za rok zorganizujemy kolejny jubileuszowy jarmark 🙂
Germanistki 🙂