• +48 (91) 43 37 240

Jesteśmy najlepsi w województwie – wśród 10 najlepszych w Polsce!

09 Sty

Ranking najlepszych liceów i techników 2020 – ogłoszony!!!

W tegorocznym Rankingu wzięto pod uwagę dane 1728 techników, które spełniły tzw. kryterium wejścia: maturę w maju 2019 r. zdawało w nich minimum 12 maturzystów, a wyniki średnie z języka polskiego i matematyki zdawanych obowiązkowo były nie niższe niż 0,75 średniej krajowej.

Zasady Rankingu ustaliła Kapituła złożona z przedstawicieli uczelni, dyrektorów okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) i przewodniczących komitetów głównych olimpiad. Pracom Kapituły przewodniczył prof. dr hab. Jan Łaszczyk, były rektor Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie i przewodniczący Komisji ds. Kształcenia Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

Kryteria Rankingu Techników 2020 to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%).

NAJLEPSZE SZKOŁY W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM 2020

XIII LO w Szczecinie
Technikum Organizacji i Zarządzania (ZS nr 8) w Szczecinie

 

Dołącz do nas na:

#zs8szczecin_toiz

@zs8szczecin

1-MIEJSCE
10

https://24kurier.pl/aktualnosci/nauka/ogolnopolski-ranking-liceow-i-technikow-perspektywy-2020-jak-wypadly-szkoly-ze-szczecina/

https://gs24.pl/ogromny-sukces-szczecinskich-technikow-w-rankingu-perspektyw/ar/c5-14704251

 

Napisz komentarz