Karolina Świderska

24 Kwi

karolinaswiderska
Jako Absolwentka ZS nr 8 (rocznik 2010) z przyjemnością powróciłam w progi szkoły w ramach praktyk uniwersyteckich na kierunku filologia angielska. Pod czujnym okiem opiekuna praktyk p. Tomasza Krzyżanowskiego, który był moim nauczycielem w szkole średniej i zaszczepił we mnie pasję do dalszej nauki języka angielskiego, prowadziłam zajęcia z uczniami z różnych klas. Wspólnymi siłami stawialiśmy czoła językowym trudnościom, tym samym starając się przygotować do najważniejszego sprawdzianu umiejętności językowych – maturze.

Współpraca zarówno ze szkołą, jak i z uczniami przebiegała na najwyższym poziomie, uczniowie byli chętni do pracy oraz angażowali się w lekcje.

Obecnie pracując w salonie kosmetycznym i realizując swoją kolejną pasję jaką jest stylizacja paznokci, miło było powrócić choć na chwilę do szkolnych lat, spotkać się z byłymi nauczycielami i powspominać stare czasy.

Serdecznie dziękuję Dyrekcji oraz p. Krzyżanowskiemu za przemiłą współpracę, a uczniom życzę powodzenia i wytrwałości w nauce języka angielskiego.