• +48 (91) 43 37 240

Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…

05 Maj

O tym wiedzą nasi abiturienci, których pożegnaliśmy w piątek 26 kwietnia. Uroczystość uświetnili swoją obecnością ksiądz prałat Aleksander Ziejewski i przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Konopa-Drzazga. W części oficjalnej maturzystów pożegnała pani dyrektor Ewa Kupidłowska, a w imieniu wychowawców życiowych rad udzielił im pan Leszek Skrzyniarz. Uroczystość zakończyła część artystyczna – krótki poradnik jak zdać maturę. Nie obyło się bez podziękowań maturzystów, łez wzruszenia i wspomnień… Tak, tak, cztery lata w ZS nr 8 minęły jak z bicza strzelił. Teraz przed maturzystami ostatni etap – egzamin dojrzałości, trzymamy kciuki i życzymy POWODZENIA!

Nie dziękujcie, tak każe tradycja, my życzymy Wam 100%  zdawalności i 100% wyniku!

 

Napisz komentarz