• +48 (91) 43 37 240

Klaudia Chomik w Radzie Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego! Gratulacje!!

13 Lut

22 stycznia odbyła się pierwsza sesja Rady Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego, w której składzie znalazła się reprezentantka naszej szkoły i Samorządu Uczniowskiego  Klaudia Chomik z klasy IID. Spotkanie odbyło  się w sali sesyjnej Sejmiku Zachodniopomorskiego, a głos zabrali samorządowcy: Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Maria Ilnicka Mądry Przewodnicząca Sejmiku WZ, członek zarządu Stanisław Wziątek oraz radny Olgierd Kustosz. RMWZ działa od 2005r. i pełni  funkcję konsultacyjną  podczas podejmowania decyzji na szczeblu samorządowym i regionalnym. Członkowie RMWZ reprezentują 31 podmiotów: młodzieżowe rady, NGOs, organizacje pracujące na rzecz młodzieży, szkoły i organizacje studenckie.  RMWZ współpracuje z Sejmikiem ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

Napisz komentarz