• +48 (91) 43 37 240

Konkurs historyczny – ,,Po STOkroć Polska – wyniki

08 Cze

W polskiej wersji konkursu historycznego – ,,Po STOkroć Polska” wzięło udział 43 uczniów. Najlepsze wyniki uzyskali :

  • Gabriela Bodek – kl. IIe
  • Zuzanna Sukiennik – Ic
  • Natalia Orzechowska – Ia
  • Sandra Pająk – IIe

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za uczestnictwo.

W angielskiej wersji konkursu historycznego – ,,Po STOkroć Polska” wzięło udział 32 uczniów naszej szkoły.

Oceny bardzo dobre z języka angielskiego ogólnego otrzymują: Natalia Kłosowska, Kevin Kowalski, Kuba Tomczak, Martyna Kopiejak, Kacper Prinz, Olek Łukaszewicz, Wiktoria Rogozińska, Joanna Szyposzyńska, Aleksandra Niebylska, Weronika Krzeska, Gabrysia Zelman, Monika Wyrwicz, Dominik Wojcieszak, Karolina Żywno, Kamil Pilewski, Julia Siwiuk, Adam Chanuza, Karolina Dziwoń, Karola Łątkiewicz, Natalia Orzechowska, Krysia Łaska, Klaudia Dzięcielska, Julia Rykaczewska, Martyna Strzelecka, Iza Sarecka, Paulina Czerechowicz, Paweł Kosacki, Olga Rusinek, Weronika Pachołek, Zuzanna Mielniczuk, Szymon Bogucki, Adrianna Rodak.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

Prace multimedialne pod hasłem „Droga Polski do niepodległości” przygotowało 25 zespołów. Najwięcej prac  przygotowali uczniowie  z klas Ia ,Ie  i IIe. Najlepsze prezentacje przygotowali: Gabriela Bodek , Justyna Grzeszczuk i Agata Urban – IIe , Anna Kołodziejczak – IId oraz Weronika Tabor z Ie.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

 

 

Napisz komentarz