• +48 (91) 43 37 240

Konkurs Music World/Musikwelt 7 lutego 2023 roku!

18 Sty

Do nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego:

Uwaga! 10 edycja konkursu Music World/Musikwelt już wkrótce! Konkurs językowy o tematyce muzycznej adresowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej. Data i miejsce konkursu –  7 lutego 2023 roku, godzina 13.30 w Zespole Szkół nr 8, ul. 3 Maja 1a w Szczecinie. Termin nadsyłania kart zgłoszenia – 2 lutego 2023 r. Można zgłosić dowolną liczbę uczestników. Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia znajdą Państwo w załącznikach. Konkurs jest objęty Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty! Serdecznie zapraszamy!

Joanna Łukaszewska – nauczycielka języka angielskiego w ZS nr 8.

REGULAMIN i HARMONOGRAM

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Napisz komentarz