• +48 (91) 43 37 240

Konkurs na logo – rozstrzygnięty

20 Gru

W dniu 19.12.2019 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego przez Dyrektora ZS 8 na najtrafniejszy graficzny symbol (logo) dla Projektu o nazwie „HOWL – Hospitality at Work with Languages” o numerze 2019-1-IT01-KA202-007455 finansowanego z funduszy Unii Europejskiej z programu Erasmus+. W przedsięwzięciu biorą udział nauczyciele języka angielskiego z 7 krajów, którzy wymieniają dobre praktyki dotyczące dydaktyki języka obcego zawodowego z partnerami z Europy.

Do konkursu przystąpiło 21 uczniów szkoły. Jury w składzie reprezentantów partnerów projektu tj.:

  • ENGIM Piemonte, Turyn, Włochy,
  • ABU gGmbH, Berlin, Niemcy,
  • North West Academy, Londonderry, Irlandia Północna,
  • MAD for Europe, Madryt, Hiszpania,
  • ENGIM, San Paolo, Włochy,
  • ENGIM, Lombardia, Włochy,

wyłoniło zwyciężczynię konkursu, którą została Natalia Foryś z klasy 3e o kierunku technik reklamy. Natalka otrzymuje nagrodę w wysokości 400 złotych ufundowaną przez Dyrektora  szkoły, Panią Ewę Kupidłowską oraz pamiątkowy dyplom.

Gratulujemy uczennicy i życzymy dalszych sukcesów na polu zawodowym.

Napisz komentarz