• +48 (91) 43 37 240

Konrad Dajnowiec

26 Sty

Konrad Dajnowiec

Technikum było niezapomnianym okresem podczas mojej edukacji i pamiętnym fragmentem życia. Połączeniem poznawania nowych ludzi, młodzieńczej zabawy i pierwszego kreowania swojej przyszłości.
To właśnie podczas nauki w technikum poznałem wielu wspaniałych ludzi z którymi do dziś utrzymuję kontakt i wspominam czasy nauki przy 3-Maja. To okres zabawy z tymi ludźmi, wspólnego tworzenia Naszej historii.  To też czas kreowania swoich poglądów, odkrywania nowych umiejętności i ukierunkowanej ekonomicznie nauki – której podstawy potrafię wykorzystywać w życiu codziennym.
Całe cztery lata spędzone w tym technikum, do dzisiaj są zbiorem wspaniałych wspomnień, anegdot z poważnych, trudnych i śmiesznych zdarzeń. Czasem chwalonych przez nauczycieli, a czasem wręcz odwrotnie. Spośród całego grona pedagogicznego, w pamięci zostało kilku profesorów – zwłaszcza tych z wyjątkowymi charakterami i podejściem do zawodu. Zawsze pozytywnie będą mi się kojarzyć takie przedmioty jak historia, polski, ekonomia czy angielski – właśnie za sprawą osób prowadzących te przedmioty.
To był znakomity wybór przyjść na 3-Maja, szkoły w której panowała przyjazna atmosfera i nawet te 40 godzin tygodniowo, patrząc z perspektywy czasu – dało się wytrzymać. I teraz chętnie człowiek by do tego wrócił.

Napisz komentarz