• +48 (91) 43 37 240

KREATORZY UŚMIECHU – ANIMATORZY CZASU WOLNEGO!!!

14 Mar

W dniach 10-11.03.2023 r. na terenie naszej szkoły 38 uczniów kierunku technik organizacji turystyki, 2 uczniów technika hotelarstwa i 2 uczennice technika ekonomisty uczestniczyło w Kursie Animatora Czasu Wolnego. Młodzież podczas dwudniowego szkolenia nabyła wiedzę i praktyczne umiejętności prowadzenia urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego dla każdego i na każdą okazję. Kurs dla naszej młodzieży poprowadziła Paulina Popławska doświadczony Animator Czasu Wolnego oraz rekruterka przyszłych animatorów na terenie Energylandii.

Podczas kursu kilku uczniów otrzymało propozycję zgłoszenia się do pracy na najbliższy sezon do pracy w roli Animatorów Czasu Wolnego!!! Dwudniowy Kurs zakończył się egzaminem oraz otrzymaniem certyfikatów przez uczestników opatrzonych patronatem Polskiej Izby Turystyki.

 

 

 

Napisz komentarz