• +48 (91) 43 37 240

Laura Dobrowolska laureatką XIX Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej

31 Sty

W  piątek 5 stycznia 2018 roku w Domu Kultury „Słowianin” odbył się koncert finałowy Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej. Organizatorami imprezy są od 19 lat Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II oraz parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie.

W koncercie wystąpili laureaci wszystkich kategorii wiekowych uczestniczący w przeglądzie, od przedszkolaków po uczniów szkół ponadgimnazjalnych, soliści i zespoły wokalno – muzyczne, a wśród nich nasza uczennica Laura Dobrowolska z klasy Ie, która zdobyła pierwsze miejsce w kategorii solistów wykonując piosenkę „Święta w nas” z repertuaru zespołu Blue Cafe. Organizatorzy poprosili o uroczyste otwarcie koncertu Zastępcę Dyrektora Wydziału Oświaty UM w Szczecinie panią Iwonę Potrykus i Radną Rady Miasta Szczecin panią Renatę Łażewską. Obie panie wręczyły również wszystkim laureatom dyplomy, nagrody, statuetki i pamiątkowe płyty z wszystkimi nagrodzonymi wykonaniami.

Zachęcamy do wysłuchania nagrania w wykonaniu Laury!

Laurze serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

 

Napisz komentarz