• +48 (91) 43 37 240

Lekcja łączona – ZS 8 oraz IES Vicent Andres Estelle

01 Paź

26.09.2018,  we współpracy z panią Marią Amparo Prats  ze szkoły średniej IES Vicent Andres Estelle w Walencji, przeprowadzona została lekcja online.

Okazją do przeprowadzenia lekcji łączonej był Europejski Dzień Języków. W dwugodzinnych zajęciach z zastosowaniem aplikacji skype oraz rzutnika, wzięła udział klasa 1ab z ZS 8 oraz 40 uczniów szkoły średniej w Hiszpanii.

W ciągu dwugodzinnej sesji uczniowie obydwu szkół  poznawali swoje upodobania, uczyli się słówek polskich, hiszpańskich, przeplatali naukę rozmowami w języku angielskim, rozwiązywali przygotowane quizy dotyczące kultury, geografii, języków krajów europejskich, powtarzali łamańce językowe i w języku angielskim tłumaczyli ich znaczenie.

Dziękujemy Marii Amparo Prats za współpracę.

Aleksandra Badura oraz uczniowie klasy 1ab (gr.3)

 

Napisz komentarz