• +48 (91) 43 37 240

LIGA BRONI, LIGA RADZI, LIGA NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI

08 Paź

27 września tego roku członkowie Ligii Morskiej wybrali się na imprezę integracyjną do Puszczy Bukowej. Komunikacja Miejska stanęła na wysokości zadania i bezpiecznie dowiozła nas do celu wyprawy. Pod wodzą pełnej elan vital (tzn pełnej twórczej siły, która jest motorem świata) pani Magdaleny Streich przedzieraliśmy dzielnie szlaki szczecińskiej puszczy, dotarliśmy do punktu widokowego, skąd podziwialiśmy panoramę naszego miasta, a także poznawaliśmy tajniki egzystencji, jak mawiał Gałczyński „owadzich nogów” (oczywiście owadów wodnych). Punktem kulminacyjnym było wtajemniczenie ligowców w plany na ten rok działalności. Miła atmosfera stworzona przez życzliwych dla świata i ludzi ligowców sprzyjała doskonałym humorom. A teraz wracamy o rzeczywistości.

 

Napisz komentarz