• +48 (91) 43 37 240

LIGA MORSKA NA BIESIADZIE MARYNISTYCZNEJ

23 Paź

Dnia 17 października 2018 roku Nasza szkolna Liga Morska miała okazję uczestniczyć w Biesiadzie Marynistycznej organizowanej w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej przy ul. Hożej. Tegoroczna Biesiada odbywała się pod hasłem ,,100 lat Polski na morzu”. Nasi przyszli marynarze mieli okazję poznać zastępcę prezydenta miasta, kapitanów żeglugi wielkiej, prezesa organizacji Odrą przez Świat i wiele ważnych osobowości związanych z polskim morzem. Podczas uroczystości były prowadzone wykłady na takie tematy jak: historia polskiego morza, polskie linie morskie, kobiety na mostku kapitańskim czy transport śródlądowy.

Zwieńczeniem całego wyjścia była możliwość wysłuchania szant w wykonaniu uczniów szkoły morskiej.

Napisz komentarz