• +48 (91) 43 37 240

Logistycy na laboratoriach w Akademii Morskiej

19 Wrz

W poniedziałek 17.09. uczniowie klasy II b wraz z p. Anną Zganiacz i Anną Araszkiewicz uczestniczyli w laboratoriach i warsztatach logistycznych organizowanych przez Akademię Morską w ramach Festiwalu Nauki. Nasi młodzi logistycy mieli okazję zobaczyć, jak wykorzystuje się roboty do automatyzacji pracy w magazynie oraz na produkcji, mieli okazję wczuć się w rolę kontrolerów jakości zapasów magazynowych, zobaczyć, jak duże zastosowanie w wielu dziedzinach życia ma prototypowanie i wydruki 3D. Najwięcej radości sprawiła naszym uczniom gra na symulatorach w Laboratorium Ruchu Morskiego i możliwość sterowania statkami towarowymi oraz łodziami.

Zajęcia te były dodatkową, bardzo ciekawą lekcją logistyki oraz dały możliwość poznania zasobów uczelni.

Napisz komentarz