• +48 (91) 43 37 240

LOGISTYCY Z KLASY II B NA NA UNIWERSYTECIE SZCZECIŃSKIM

14 Mar

Logistycy z klasy II b wraz z p. Anną Zganiacz, uczestniczyli 28 lutego 2018 roku  w warsztatach  w ramach cyklu ,,Akademickie środy na Cukrowej” organizowanych przez Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.
Podczas zajęć pt. „Czy słoń zmieści się w magazynie? Czyli jak zorganizować przestrzeń w magazynie”, uczniowie mieli okazję przyjrzeć się pracy magazyniera oraz zmierzyć się z jego podstawowymi zadaniami. Mieli również okazję wcielić się w rolę pracownika działu transportowego próbując swoich sił w planowaniu tras i przewozu ładunku w komputerowej symulacji giełdy transportowej.
Zajęcia były bardzo ciekawe i pomogły wzbogacić wiedzę zdobywaną na zajęciach w szkole.

Napisz komentarz