Marlena Bryczkowska

22 Sty

MB1

W Zespole Szkół nr 8 byłam uczennicą klasy A – technik ekonomista (lata 2005-2009). Dzięki tej szkole zaczęło się rozwijać u mnie zainteresowanie rachunkowością, ekonomiką przedsiębiorstw i marketingiem. Postanowiłam kontynuować swoją przygodę z rachunkowością na studiach na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku Finanse i Rachunkowość.
Po zdobyciu dyplomu licencjackiego zdecydowałam, że to jednak za mało 🙂
W 2012 roku rozpoczęłam drugie studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, na specjalizacji Zarządzanie Marketingowe w MSP. Wtedy również rozpoczęłam działalność w Kole Naukowym Marketingu, do czego przekonała mnie koleżanka ze szkolnej ławki z technikum 🙂

Obecnie pracuję jako księgowa w Metro Services PL. Jest to firma sektora SSC, świadcząca usługi księgowe dla spółek z grupy Metro.

Wiedza zdobyta w technikum była bardzo pomocna na studiach i w pracy zawodowej. Również dzięki tej szkole nabyłam więcej pewności siebie oraz wiary w swoje umiejętności. Do dziś z wielką sympatią wracam w progi szkoły, aby uczestniczyć w próbach i koncertach Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg”, w którym tańczę nieprzerwanie od 1 klasy technikum! 🙂

Jeżeli dzisiaj miałabym możliwość ponownego wyboru szkoły średniej, to zdecydowanie wybrałabym ponownie Zespół Szkół nr 8. Dziękuję bardzo wszystkim nauczycielom za wiedzę i umiejętności jakie nabyłam podczas nauki w technikum.

Pozdrawiam serdecznie,
Marlena Bryczkowska