• +48 (91) 43 37 240

Mecze piłki siatkowej

12 Gru

Dnia 6.12.2016r odbyły się szkolne zawody piłki siatkowej. O zwycięstwo walczyły ze sobą klasy z poszczególnych roczników. Do finału zakwalifikowali się: z klas 1 – klasa 1A i 1B; z klas 2 – 2A i 2D; z klas 3 – klasa 3B i z pośród 4 – klasa 4B. Mimo, iż walka o finał była dość monotonna, to rywalizacja w finale o tytuł najlepszego z najlepszych była zażartym polem bitwy, z którego zwycięsko, zajmując miejsca na podium wyszły:

I – 2d

II – 4b

III – 2a

Dnia 9.12.2016 odbył się w naszej szkole międzyszkolny turniej piłki siatkowej. W tej niezwykłej rywalizacji nasza drużyna zmierzyła się z teamem z LO XIII. Walka była zaciekła i zapewne przejdzie do historii. Po trudnym boju w końcu nadszedł czas na oficjalne ogłoszenie zwycięskiej drużyny…

A została nią drużyna ZS8 ! Brawo ! Dziewczyny spisały się na medal, osiągając wynik 3:1!

Napisz komentarz