Monika Wojtanowska (Czerwińska)

26 Sty

Monika Wojtanowska

Rozpoczęcie nauki w Technikum Ekonomicznym było moją najlepszą decyzją. Szkoła dała mi nie tylko to, czego oczekiwałam – doskonałe przygotowanie do wykonywania zawodu – ale dostałam znacznie więcej. Dzięki nauce w ZS8 poznałam wspaniałych pedagogów, specjalistów w swoich dziedzinach, a także spotkałam cudownych ludzi, z którymi przyjaźnimy się do dziś. „Ekonomik” uczy samodzielności, kładzie duży nacisk na praktykę, rozwija zainteresowania oraz kształtuje umiejętności przydatne podczas dalszej edukacji i pracy zawodowej. Szkoła doskonale przygotowała mnie do uzyskania wysokich wyników matury i zaliczenia egzaminu zawodowego, dodatkowo udział w konkursach i olimpiadach pomógł mi w otrzymaniu pierwszej pracy „w zawodzie”, za sprawą czego do dziś osiągam sukcesy, rozwijając karierę w branży finansowej.

Bez zastanowienia podjęłabym jeszcze raz taką samą decyzję przy wyborze szkoły średniej.

technik-ekonomista-tekon1

Poznali się w naszej szkole 🙂