• +48 (91) 43 37 240

Music World 2018 za nami!

09 Mar

Kolejna edycja popularnego konkursu językowo-muzycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych odbyła się 13 lutego 2018 roku. Uczestnicy z dziesięciu gimnazjów z uwagą wykonywali kolejne zadania – słuchali utworu zespołu ABBA wypełniając brakujące wyrazy, czytali tekst o zespole muzycznym i wybierali prawidłową odpowiedź, wypełniali quiz muzyczny oraz pisali list do ulubionego piosenkarza. Konkurs został przeprowadzony w wersji angielskiej i niemieckiej. Oto najlepsi:

Język angielski:

I miejsce – Agnieszka Agacka (Gimnazjum nr 15)

II miejsce ex aequo – Maura Magowska i Maksymilian Knyrek (oboje z Gimnazjum nr 34)

Język niemiecki:

I miejsce – Krzysztof Kulisz (Gimnazjum nr 7)

II miejsce – Sara Chodoń (Technikum Technologii Cyfrowych)

III miejsce – Natalia Klimek (Gimnazjum nr 7)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Joanna Łukaszewska

Napisz komentarz