• +48 (91) 43 37 240

Music World/Musikwelt 2021

12 Mar

16 lutego odbyła się kolejna edycja konkursu językowego o tematyce muzycznej Music World/Musikwelt. 64 uczniów z 11 szczecińskich szkół podstawowych rywalizowało w wybranym języku – angielskim lub niemieckim. Uczestnicy indywidualnie wykonywali zadania na poziomie A2+ sprawdzające umiejętności słuchania, czytania, funkcji językowych, pisania oraz rozwiązywali quiz muzyczny. Konkurs był objęty honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. W tym roku odbywał się w pełnym reżimie sanitarnym. Oto lista laureatów najlepszych miejsc:

Język angielski:

I.  Karolina Pydo (SP42)

II. Julia Myśliwiec (SP53) oraz Jan Szczygieł (SP53)

III. Aleksandra Bonk (Sp53), Aleksandra Brodowska (SP53) oraz Marek Ratajski (SP20)

Język niemiecki:

I. Zuzanna Von Kulessa (SP53)

II. Natalia Piernicka (SP61) 

III. Łucja Hryncewicz (SP10) oraz Karolina Puchalska (SP 74)

Nagrody do odebrania w Sekretariacie ZS nr 8.

Gratulujemy!

Napisz komentarz