• +48 (91) 43 37 240

Niezwykły Bal Studniówkowy

16 Mar

Jak to dawniej bywało… tak i tego roku się stało! Na niecałe 100 dni przed maturą uczniowie klas maturalnych w świątecznych nastrojach i fantastycznych strojach bawili się wraz z Paniami dyrektor, wychowawcami i przedstawicielami grona pedagogicznego na wspólnej zabawie. Zgodnie z obyczajem Studniówka rozpoczęła się wspólnym polonezem. „(…)Podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza, i wąsa podkręcając, podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie w pierwszą parę prosi (…)”. Tak pisał Adam Mickiewicz. Wspólnego szkolnego poloneza zaś poprowadzili: pani dyrektor Ewa Kupidłowska i pan Artur Kotwas. Później swoje klasowe tańce prezentowały poszczególne klasy. Wszystkie były cudne, świetnie odtańczone i doskonale przygotowane przez nauczycielki wychowania fizycznego. To dobry znak, matura pójdzie równie gładko 🙂

A później? Później była zabawa do białego rana. Jak się bawiono? Zobaczcie sami.

Studniówka ZS8 – GS

Napisz komentarz