• +48 (91) 43 37 240

Oj działo się, działo… Dni Integracyjne klas I

09 Wrz

Trzy dni po rozpoczęciu roku szkolnego upłynęły klasom pierwszym na integracji, tej wewnątrzklasowej jak i z rówieśnikami z innych klas. Była to więc doskonała okazja do wzajemnego poznania, zaznajomienia się z budynkiem szkolnym i wychowawcą. Nic już teraz pierwszoklasistom nie będzie straszne. Samorząd szkolny, grono nauczycieli, pani pedagog i instruktorzy „Kręgu” przygotowali moc atrakcji: zabawy i gry z wychowawcą,” Zgaduj zgadula” na terenie szkoły, gry terenowe na Szlaku Papieskim i Czerwonym, quiz wiedzy o atrakcjach turystycznych Szczecina, wyścigi rzędów oraz rozgrywki siatkarskie na sali gimnastycznej, nauka makijażu i pokaz sukien ślubnych, stoiska ze zdrową żywnością w stylu „być fit” oraz poradami medycznymi, kiermasz podręczników, karaoke, rekreacyjne zadania i tańce ludowe wraz z nauką przyśpiewek to moc atrakcji przygotowanych dla młodszych koleżanek i kolegów przez Samorząd Uczniowski, Oj działo się działo…

Napisz komentarz