• +48 (91) 43 37 240

Organizacja staży zagranicznych 2019 w Wielkiej Brytanii – Erasmus+!

13 Lis

W dniach 30.10. do 6.11 Pani wicedyrektor Joanna Rygielska-Barwacz odwiedziła Derry/ Londonderry, miasto w Wielkiej Brytanii, w którym 52 uczniów ZS 8 będzie odbywało praktyki zawodowe na terenie u zagranicznych pracodawców w 2019 roku. Wraz z zagranicznym partnerem, North West Academy of English, pani Dyrektor odwiedziła przedsiębiorstwa i instytucje zagraniczne omawiając miejsca staży, program praktyk zawodowych oraz warunki pracy dla uczniów. Rozmowy przebiegły pomyślnie, pracodawcy bardzo mile wspominali zeszłorocznych praktykantów z naszej szkoły. Byli pod wrażeniem ich  pracowitości, zaradności oraz bardzo dobrej komunikacji w języku angielskim.
Rekrutacja do przyszłorocznych praktyk już ruszyła. Rozstrzygnięcie wyników w styczniu 2019, kiedy to przygotowania do miesięcznego wyjazdu ruszą pełną parą. Wszystkich  uczniów klas II i III serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, a w tej chwili zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmików z Derry/Londonderry, stolicy światowego Halloween.

Napisz komentarz