• +48 (91) 43 37 240

Pierwsza edycja konkursu w języku angielskim „Salon Gier Rollercoaster” 2016

03 Mar

27 lutego 2016 o godzinie 13:00 w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu w języku angielskim „Salon Gier Rollercoaster”. W konkursie wzięli udział uczniowie z ośmiu Szczecińskich techników. Brali oni udział w rozmaitych grach, w których należało wykazać się znajomością języka angielskiego, sprytem oraz poczuciem humoru. Jednym z zadań było wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia, działając według odnalezionych wskazówek (tzw. escape room). Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie z Technikum Elektryczno-Elektronicznego, na drugim miejscu uplasowali się wychowankowie Technikum Budowlanego, a trzecie miejsce zajęły ex aequo Technikum Hotelarskie oraz Zespół Szkół nr 8.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

sg1  sg3

Napisz komentarz