• +48 (91) 43 37 240

PIOTR SMUDA I JEGO ZMAGANIA W X OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE LOGISTYCZNEJ

14 Mar

Jubileuszowa X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna zbliża się do decydujących rozstrzygnięć. Uczestnicy mają już za sobą finałowe starcie i teraz pozostało im tylko czekać na decyzję jurorów.

Finał tegorocznych olimpijskich zmagań odbył się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu na początku marca 2018 roku. Wzięło w nim udział 62 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, którzy wcześniej z powodzeniem uporali się z pierwszym i drugim etapem X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wśród nich znalazł się i nasz uczeń z klasy IV b – Piotr Smuda. Stawką tych zmagań są nie tylko cenne nagrody rzeczowe, ale również bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Napisz komentarz