• +48 (91) 43 37 240

Po godzinach… Samorząd Uczniowski wcale nie odpoczywa

24 Lis

Z 10 na 11 listopada br. odbyła się noc integracyjna Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Elżbiety Krawczyk. Zaczęło się od wspólnych gier i zabaw. Następnie, gawędząc przy pizzy, poznawaliśmy swoje mocne i słabe strony. Po posiłku przystąpiliśmy do pracy. Pani Krawczyk szczegółowo przedstawiła nam propozycje projektów Centrum Edukacji Obywatelskiej. Z szerokiej gamy wybraliśmy trzy: Reportaż po sąsiedzku, Warsztat przyszłościowy oraz projekt PoczytajMy. Ustaliliśmy, kto będzie je realizował. Szerzej o projektach już niebawem. Napisaliśmy także harmonogram pracy do końca roku szkolnego. Tutaj każdy mógł zgłosić swój pomysł. Jeśli był dla pozostałych ciekawy, znajdował miejsce w planie do realizacji.

Po pracy przyszła pora na zabawę. Oj działo się ! Były nocne podchody w grupach, zabawa w „chowanego” po ciemku, gra na Playstation, każdy znalazł coś dla siebie. Abyśmy się mogli jeszcze lepiej poznać, zagraliśmy w zabawę, która polegała na zadawaniu pytań, z których mogliśmy wiele się dowiedzieć o sobie, no i na sam koniec odbyła się mała dyskoteka z dzikimi tańcami. Nikomu nie udało się zmrużyć oka tej nocy 🙂

Jesteśmy pewni, że dzięki integracji będziemy pracować duuużo lepiej 🙂

Napisz komentarz