• +48 (91) 43 37 240

„PO STOKROĆ POLSKA” po angielsku

07 Cze

Wyniki Konkursu Historycznego

W Konkursie Historycznym w języku angielskim PO STOKROĆ POLSKA wzięło udział 32 uczniów naszej szkoły.

Oceny bardzo dobre z języka angielskiego ogólnego otrzymują:

NATALIA KŁOSOWSKA, KEVIN KOWALSKI, KUBA TOMCZAK, MARTYNA KOPIEJAK

KACPER PRINZ, OLEK ŁUKASZEWICZ, WIKTORIA ROGOZIŃSKA, JOANNA SZYPOSZYŃSKA, ALEKSANDRA NIEBYLSKA, WERONIKA KRZESKA, GABRYSIA ZELMAN, MONIKA WYRWICZ, DOMINIK WOJCIESZAK, KAROLINA ŻYWNO, KAMIL PILEWSKI, JULIA SIWIUK, ADAM CHANUZA, KAROLINA DZIWOŃ, KAROLA ŁĄTKIEWICZ, NATALIA ORZECHOWSKA, KRYSIA ŁASKA, KLAUDIA DZIĘCIELSKA, JULIA RYKACZEWSKA, MARTYNA STRZELECKA, IZA SARECKA, PAULINA CZERECHOWICZ, PAWEŁ KOSACKI, OLGA RUSINEK, WERONIKA PACHOŁEK, ZUZANNA MIELNICZUK, SZYMON BOGUCKI, ADRIANNA RODAK.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

Aleksandra Badura, Izabella Popek.

Napisz komentarz