• +48 (91) 43 37 240

Podróż w dorosłe życie…

17 Maj

Pod takim hasłem tegoroczni maturzyści wyruszyli w najważniejszą podróż swojego życia, bo tego dnia zakończyli swoją edukację w ZS nr 8. Niejednemu zakręciła się łezka w oku, bo to przecież czas pożegnań, wspomnień, czas końca i … czas początku. Abiturientów pożegnała pani dyrektor Ewa Kupidłowska, a duchowego wsparcia udzielił ksiądz prałat Aleksander Ziejewski. W części artystycznej wystąpili uczniowie, którzy nostalgicznymi piosenkami pożegnali swoich starszych kolegów.

 

Nie do wiary jak szybko płynie czas

Wczoraj mali dziś dorosły świat

Wciąż pamiętam pierwszy szkolny dzień

Tak wyraźnie widzę to

 

Moja szkoła jak majowy dzień

Czasem słońce

Czasem chwile złe

Pierwsza miłość

Pierwsze smutku łzy

Nigdy tego nie zapomnę

 

Ostatni raz z moją klasą

Już pożegnać czas

Mych przyjaciół

Dzisiaj każdy ma

Swój dorosły świat

Napisz komentarz