• +48 (91) 43 37 240

Praktyki zawodowe w Anglii? Super propozycja!

29 Wrz

ZS nr 8 będzie realizować projekt „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

Udział w projekcie weźmie 90 uczniów z naszej szkoły, którzy w sierpniu i wrześniu 2017 roku wyjadą do Wielkiej Brytanii. Ta inicjatywa daje uczestnikom sporo korzyści. Po pierwsze, staż zagraniczny zakończony jest certyfikatem; po drugie, zdobyte doświadczenie zawodowe można wpisać do życiorysu zawodowego, a będzie się czym chwalić; po trzecie, to doskonała okazja do zwiększenia kompetencji językowych, miesięczny kurs językowy za darmo; po czwarte okazja do zwiedzenia kraju dość odległego a bardzo pięknego, po piąte… Jak widzicie, jest tego tak dużo, że…
W programie udział wezmą wybrani uczniowie, zazdrościmy!

Napisz komentarz