• +48 (91) 43 37 240

Reading Competition 2018

20 Maj

Uwaga! Ogłaszamy zwycięzców Konkursu Czytelniczego w języku angielskim!

Miejsce pierwsze uzyskał Alek Uhle z kl 3c

Miejsce drugie Patrycja Spasówka z kl 1c

Miejsce trzecie Joanna Szyposzyńska z klasy 1d

Wymienione osoby zapraszamy po odbiór nagrody książkowej i dyplomu w piątek 25.05 o godzinie 9.25 na piętro Anglistów. Otrzymują oni także oceny bardzo dobre o wadze 4 za pierwsze miejsce, wadze 3 za drugie miejsce oraz wadze 2 za trzecie miejsce.

Pozostali uczestnicy Konkursu otrzymują oceny bardzo dobre o wadze 1:

Natalia Foryś 1e, Laura Dobrowolska 1e, Kasia Olszyna 2a, Wiktoria Tomczyk 1c, Nina Marchut 2b, Liwia Wojtaszewska 3e, Paulina Kowalewska 2e, Natalia Łepecka 2e, Małgosia Barańska 3e, Julia Białecka 2e, Weronika Pachołek 1c, Kamil Pilewski 1d, Mateusz Smolnik 3b, Iwona Lewandowska 1d, Weronika Mazurczak 1c, Roksana Zarzycka 3e, Klaudia Bąk 2e, Mateusz Dowlarz 1d, Paweł Murański 1d.

Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za uczestnictwo.

Angliści

Napisz komentarz