• +48 (91) 43 37 240

Rozgrywki II ligi piłki nożnej chłopców

02 Lis

Nasza szkolna drużyna piłkarska zakończyła rozgrywki rundy jesiennej,  odnotowując cztery wygrane i jedną przegraną .  Mecze rozgrywane są systemem „każdy z każdym”. W naszej lidze gra dziesięć zespołów, z czego dwa najlepsze awansują do I ligi. Póki co, jest bardzo dobrze! Czekamy na rundę wiosenną.

Komplet wyników:

ZS 8 – LO V   11:6

ZS 8 – IX LO    4:10

ZS 8 – VI LO    4:3

ZS 8 – XIII LO  7:2

ZS 8 – ZS 3    12:6

Skład drużyny:

Łukasz Baran IV B – kapitan, Mikołaj Piotrowski   IV B, Patryk Łubiński IV C, Szymon Kochański  III B, Oskar Puc, Tomasz Cydzik , Patryk Wiśniewski  bramkarz,  Bartosz Badełek , Rafał Abramiuk wszyscy  II D, Mateusz Dziedzic I C, Brajan Kampioni  I D.

W jednym meczu wystąpili: Łukasz Jakubowski  II A, Piotr Smuda IIIB , Michał Zacharuś III B i Marcel Sałaga I B.

Trener: Elżbieta Krawczyk

Najlepsi strzelcy to:  Oskar Puc 12, Łukasz Baran 12,  całkiem dobrze spisali się: Mikołaj Piotrowski 6, Szymon Kochański 4, Bartosz Badełek 1, Rafał Abramiuk 1, Tomasz Cydzik 1 i Piotr Smuda 1.

m1

Napisz komentarz