• +48 (91) 43 37 240

Roztrzygnięcie konkursu graficznego na logo VEPO

27 Lis

W dniu 27.11.2020 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego przez Dyrektora ZS 8 na najtrafniejszy graficzny symbol (logo) dla Projektu o nazwie VEPO realizowanego z Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe Konkurs 2020, który otrzymał dofinansowanie z projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. W przedsięwzięciu co roku biorą udział uczniowie realizujący praktyki zawodowe w krajach UE.

Do konkursu przystąpiło 14 uczniów szkoły.

Jury w składzie:

  1. Ewa Kupidłowska – Dyrektor ZS nr 8 w Szczecinie,

  2. Joanna Rygielska-Barwacz – wicedyrektor ZS nr 8 w Szczecinie,

  3. Marzena Kuczera – nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku technik reklamy,

  4. Agata Wiśniewska – nauczyciel przedmiotów zawodowych na kierunku technik reklamy

wyłoniło zwyciężczynię konkursu, którą została Nikola Staniszewska z klasy 3e o kierunku technik reklamy.

Nikola otrzymuje nagrodę w wysokości 400 złotych ufundowaną przez Dyrektora szkoły oraz pamiątkowy dyplom. Gratulujemy uczennicy i życzymy dalszych sukcesów na polu zawodowym.

Napisz komentarz