• +48 (91) 43 37 240

Salon Gier Rollercoaster – IV Edycja

11 Mar

We wtorek 5 marca przybyli do naszej szkoły uczniowie ze szczecińskich techników, by wziąć udział w kolejnej odsłonie konkursu w języku angielskim – Salon Gier – Rollercoaster. W tym roku w konkursie wystartowało 12 trzyosobowych zespołów. Drużyny grały w sześć różnych gier, w sześciu różnych „salach-salonach”. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko znajomością języka angielskiego, ale także sprytem, refleksem spostrzegawczością oraz umiejętnością pracy zespołowej. Po zaciętej walce (ale i dobrej zabawie) zwycięzcami tegorocznej edycji zostali uczniowie Zespołu Szkół nr 3. Na drugim miejscu znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych. Miejsce trzecie zajęli reprezentanci Technikum Gastronomicznego. Przedstawiciele naszej szkoły uplasowali się na miejscu czwartym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu za wspólnie spędzony czas i dobrą zabawę w języku angielskim.

Napisz komentarz