• +48 (91) 43 37 240

Salon Gier Rollercoaster – trzecia odsłona

08 Mar

Salon Gier Rollercoaster – konkurs w języku angielskim dla szczecińskich techników odbył się w naszej szkole 6 marca już po raz trzeci. O godzinie 13 przywitaliśmy 30 uczniów, którzy postanowili spróbować swoich sił w pięciu grach językowych prowadzonych niestrudzenie przez naszych Anglistów. Z przyjemnością ogłaszamy, że zwycięzcami tegorocznej edycji zostali uczniowie Technikum Gastronomicznego, drugie miejsce wywalczyli uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych (TME). Zespół Szkół nr 8 reprezentowany przez Patrycję Niedośmiałek, Krystiana Pabianiaka i Dominika Wojcieszaka wywalczył miejsce trzecie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niepowtarzalną atmosferę i wspólną zabawę. Zapraszamy za rok!

Napisz komentarz