Salon Gier

30 Lis

Kolejne zmagania w języku angielskim podczas „Salonu Gier” już za nami. 26 listopada w sobotę w tradycyjnym konkursie organizowanym przez anglistów wzięło udział 30 uczniów z naszej szkoły. Dziesięć trzyosobowych zespołów sprawdziło swoje umiejętności władania językiem angielskim i wszechstronną wiedzę o świecie udzielając odpowiedzi po angielsku w różnorodnych grach. Najtrudniejszym zadaniem w tej edycji okazał się „Escape room” mieszczący się w bibliotece anglojęzycznej, gdyż tylko jednej grupie, w składzie: Anna Wojciechowska, Oskar Król, Maciej Misztalski – wszyscy z 2B, udało się go opuścić przed wyznaczonym czasem. Drużyna ta zajęła też trzecie miejsce w rozgrywkach. Na drugim miejscu znalazł się zespół złożony z uczniów klasy 3A: Kacper Wencis, Kamil Zielonka, Dominik Piekarski. Triumfatorami zostali również uczniowie 3A: Radosław Wysocki, Justyna Skrzypa, Asia Wac. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę! Zapraszamy ponownie w przyszłym semestrze.

sg1