• +48 (91) 43 37 240

Słodkie Dni – Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości

10 Gru

Ruszyły „Akcje Iskierkowe” w naszej szkole, które trwać będą od 01.12.2014r. do 27.02.2015 r. Zaczęliśmy od Słodkich Dni, czyli kiermaszu słodkości z własnoręcznie wykonanych wypieków. Za nami dwa kiermasze, które odbyły się 3 i 8 grudnia. Ciasta piekli członkowie Samorządu Uczniowskiego : Angelika Kowalska, Dagmara Uściłowska, Agnieszka Przech i p. Ela Krawczyk.
Dodajmy, że wyroby cukiernicze sprzedawane podczas drugiego kiermaszu zostały podarowane przez pana Piotra Rybczyńskiego, właściciela piekarni-cukierni „Viktoria” za co bardzo serdecznie dziękujemy.
Zgromadzone finanse zostaną wpłacone na konto iskierkowe dla najbardziej potrzebujących.

Przed nami kolejne działania takie jak:
– DNI CIEPŁA RODZINNEGO
– EKO-DNI
– KOLOROWE DNI
– PACHNĄCE DNI

FINAŁ AKCJI będzie miał miejsce w Teatrze Współczesnym w marcu 2015 r. Wszystkie fundusze pozyskane w czasie trwania akcji zasilą konto Iskierki Radości, której celem jest pomoc finansowa i rzeczowa dla najbardziej potrzebujących uczniów.
Zgromadzone fundusze zostaną rozdzielone między szkoły biorące udział w akcji, a następnie rozdysponowane wśród uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Pozyskane artykuły chemiczne i papiernicze szkoły przekażą ośrodkom opiekuńczo-wychowawczym, hospicjom, domom samotnej matki, schroniskom dla bezdomnych i pogotowiom opiekuńczym.
Zachęcamy do współpracy i pomocy.
Członkowie Samorządu Uczniowskiego.

Napisz komentarz