• +48 (91) 43 37 240

Spółdzielnia TRIO – czyli jak być przedsiębiorczym w szkole?

02 Lis

No i jest! Od niedawna w naszej szkole działa całkiem nowiutka Spółdzielnia Uczniowska TRIO. Jej głównymi twórcami są Samorząd Uczniowski,  klasa IE, których wspierają merytorycznie panie: Elżbieta Brodowska, Elżbieta Krawczyk oraz Agata Wiśniewska.

Projekt i plan działań naszej spółdzielni zgłoszony do konkursu „Nasza pierwsza Spółdzielnia Uczniowska” przez zarząd Polskiej Fundacji Społeczeństwa Przedsiębiorczego oraz dwóch niezależnych ekspertów ds. ekonomii społecznej został uznany jako najlepszy. Nagrodami są: doposażenie finansowe, gotowa strona internetowa, wsparcie mentorskie (coach), 18-godzinny cykl warsztatów w dwóch modułach: „Spółdzielnia – małe przedsiębiorstwo” i „Spółdzielnia – marka, produkt, sprzedaż” oraz wspólny wyjazd do Krakowa dla 6 uczniów.

BRAWO MY !!!

Napisz komentarz