• +48 (91) 43 37 240

Sukcesy naszych ekonomistów

20 Gru

I znów ekonomiści górą!

W dniu 8 grudnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego odbył się etap finałowy IV Konkursu Wiedzy Prawno-Ekonomicznej. Adrian Końca IVA zdobył tytuł finalisty. Oprócz otrzymanych nagród rzeczowych pojedzie w kwietniu na 2 dniową wycieczkę do Warszawy do Centrum Pieniądza im. Sławomira Skrzypka.

Po raz kolejny mamy laureata i finalistę!

W dniach 14-15 grudnia w Suchej Beskidzkiej odbyły się zawody finałowe III Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskiej. Adrian Końca z klasy IVA zdobył tytuł laureata, zajmując 8 miejsce, zaś Marcin Szelak z IIIA zdobył tytuł finalisty. No naprawdę mamy się czym chwalić!

Kolejne sukcesy ekonomistów

Do etapu okręgowego Olimpiady Statystycznej awansowali:  Adrian Końca IVA,  Marcin Szelak IIIA,  Maciej Wziętek IIA. Zawody okręgowe odbędą się 9 stycznia w Szczecinie.

Do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej awansowali: Adrian Końca IVA,  Marcin Szelak IIIA i  Łucja Lubaszka IIA. Zawody okręgowe odbędą się 12 stycznia w Szczecinie.

Trzymamy za Was kciuki!

 

Napisz komentarz