• +48 (91) 43 37 240

Taneczna organizacja turnieju – Samorząd Uczniowski w akcji

27 Kwi

Turniej odbył się 16 kwietnia.

Naszym pomysłem na realizację Lokalnej Akcji Sportowej była współrealizacja Wiosennego Turnieju Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego z cyklu Grand Prix Astra. Miejscem turnieju miała być sala gimnastyczna w naszej szkole. To my mieliśmy być gospodarzem obiektu. Dodajmy, iż robiliśmy to po raz pierwszy ! Na naszych barkach spoczęło przygotowanie miejsca turnieju, czyli „zaczarowanie” naszej hali sportowej w salę taneczną. Udało się ! Sala wyglądała imponująco.

Od samego sobotniego poranka, aż do późnego wieczora mogliśmy podziwiać rywalizację tancerzy ze Szczecina, Pyrzyc, Krzyża Wielkopolskiego, Wałcza oraz Stargardu Szczecińskiego. Dla wielu z nich był to pierwszy turniej tańca w ich karierze. Mieliśmy więc  okazję podziwiać zmagania dzieci, dla których taniec to przede wszystkim zabawa, młodych sportowców i młodzież w nieco bardziej nowoczesnej odsłonie. Wieczorową porą na parkiecie wirowali dorośli.

Napisz komentarz