• +48 (91) 43 37 240

Targi Pracy 2018 Netto Arena

29 Paź

24 października br. młodzież klasy IV d kierunku technik obsługi turystycznej i technik logistyk uczestniczyła w XIV edycji Targów Pracy odbywających się w Netto Arenie w Szczecinie. Podczas wizyty na młodzież czekało ponad 110 pracodawców z różnych branż, którzy przygotowali ponad 2 000 ofert pracy. Wśród pracodawców były firmy zarówno z województwa, jak również te, które poszukują pracowników do pracy za granicą.

Podczas wizyty młodzież mogła sprawdzić zdobyte do tej pory swoje umiejętności i kwalifikacje, a także zdobytą wiedzę, podczas odbywających się na miejscu rekrutacji.

Podczas wizyty na Targach Pracy młodzież uzyskała informacje, że wielu pracodawców chętnych jest na współpracę w ramach realizacji staży, praktyk zawodowych i pomocy w dalszej ścieżce edukacyjnej.

 

Napisz komentarz