• +48 (91) 43 37 240

To był dzień…

20 Paź

11 października 2017 r., godzina 12.30, aula szkolna pęka w szwach. Chciałoby się rzec : Co to będzie, co to będzie... jedno jest pewne nie ciemno i nie głucho, a wesoło i tanecznie. Kolejne obchody Dnia Nauczyciela w ZS nr 8 obfitowały w atrakcje. Były przywitania, przemówienia, wiersze, tańczące panie profesor i śpiewający panowie profesorowie, przepiękny wykon tekstu o polonistach Karoliny, kapitalne życzenia Filipa i … rozpacz tych, którzy musieli pożegnać się z mikrofonem (Nestorowicz K. wróciła niezadługo z życzeniami od Samorządu Uczniowskiego, Smuda P. zachował się, jak mężczyzna). Słowa nie są w stanie oddać atmosfery tych chwil, więc tych, którzy byli tam z nami zapraszamy, by jeszcze raz przeżyć ten czas, a tych, których nie było, by przekonali się , co stracili.

Napisz komentarz