• +48 (91) 43 37 240

UMOWA PARTNERSTWA EDUKACYJNEGO

26 Kwi

04.04.2022 r. nasza szkoła, Technikum Organizacji i Zarządzania w Zespole Szkół nr 8 im. Stanisława Staszica w Szczecinie podpisała umowę partnerstwa edukacyjnego z firmą Kadry Turystyki Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Firma zajmuje się szkoleniem kadr turystycznych przez organizację kursów, szkoleń i warsztatów nie tylko kadry turystycznej, ale także młodzieży przygotowującej się do wejścia na arenę rynku zarówno krajowego jak i międzynarodowego pracy oraz nauczycieli kształcących w zawodach turystycznych.

Kursy, szkolenia organizowane przez firmę Kadry Turystyki Sp. z o.o., odbywają się pod patronatem Polskiej Organizacji Turystyki.

W naszej szkole, patronatem firmy zostały objęte wszystkie oddziały kierunku  Technik Organizacji Turystyki.

W tym roku szkolnym, w ramach współpracy, zorganizowaliśmy Kurs Stewardesy i Stewarda Linii Lotniczych, który odbył się na terenie szkoły w terminie 27 – 28.09.2021 r. i udział wzięło 33 uczniów z kierunku technik obsługi turystycznej/ technik organizacji turystyki.

Mam nadzieję, iż współpraca z firmą Kadry Turystyki Sp. z o.o. przyczyni się do zwiększenia zainteresowania uczniów kształceniem się i pracą w sektorze turystycznym.

Opiekun projektu: Joanna Melerska

Napisz komentarz