• +48 (91) 43 37 240

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

10 Wrz

3 września w godzinach porannych w auli ZS nr 8 w Szczecinie (podobnie jak w innych placówkach oświatowych w całym kraju nad Wisłą) zgromadzili się Ci, którzy świętowali (czy, aby na pewno) rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zebrani widzowie usłyszeli w ciszy dźwięk szkolnego dzwonka. I to nie byle jakiego, a takiego, który na lekcje wzywał jeszcze ich dziadków i rodziców.

Po wzruszającym przemówieniu pani dyrektor Ewy Kupidłowskiej, uczciliśmy minutą ciszy ofiary i żołnierzy II wojny światowej. To był niezwykły moment. W dalszej części mieliśmy przyjemność delektować się muzyką, cudowne głosy Zuzi Mielniczuk i Laury Dobrowolskiej przeniosły nas w inny wymiar. Następnie prowadzący Zuzia i Krzysiek zapoznali pierwszoklasistów z ich duchowymi przewodnikami, czyli wychowawcami. Zaproszeni do sal raźnym krokiem adepci ZS nr 8 udali się do swoich klas.

Napisz komentarz