Uwaga konkurs!

13 Kwi

Uwaga! W związku z Waszymi prośbami wydłużamy czas trwania Konkursu Czytelniczego do 15.05.2018.
Do tego czasu prosimy o zwrot zestawów konkursowychUśmiech
Angliści

Konkurs z wykorzystaniem literatury w języku angielskim – ZS 8,  16-20 kwietnia  2018

1. Konkurs odbywać się będzie w ZS 8 w Szczecinie dla uczniów w/w szkoły.

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie z grup średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych.
    W terminie 16-20 kwietnia 2018 uczestnicy pobierają materiały konkursowe z sali 320 (A.Badura) lub u swojego nauczyciela języka angielskiego.
  2. Uczestnicy zobowiązani są do zwrócenia wykonanych zadań do 15.05.2018 do sali 320.
    Cel i przedmiot Konkursu
    Celem Konkursu jest propagowanie wartościowej twórczości literackiej. Przedmiotem Konkursu jest fragment publikacji książkowej pierwotnie napisanej w języku holenderskim i przetłumaczonej na język angielski.Przeprowadzając Konkurs, Zespół Oceniający, w składzie Agata Gąsior, Joanna Łukaszewska, Agata Gralewska- Ściechura, Tomasz Krzyżanowski, Wioletta Ryndak, Aleksandra Badura, w szczególności bierze pod uwagę:
    gramatyczną poprawność odpowiedzi, wykorzystanie własnego zakresu słownictwa w odpowiedziach (brak przepisywania fragmentów tekstu w zadaniu 1), szczegółowość odpowiedzi, zgodność z tekstem.

Decyzja Zespołu jest ostateczna.
Nagrody oraz ogłoszenie wyników Konkursu
1. Zwycięzcy Konkursu- miejsce 1, 2, 3:
Otrzymają nagrody, dyplomy oraz  oceny bardzo dobre o wadze 4 za miejsce pierwsze, 3 za miejsce drugie i 2 za miejsce pierwsze.
2. Pozostali otrzymują oceny bardzo dobre o wadze 1.
3. Werdykt ogłoszony zostanie  do 18.05.2018 na stronie szkolnego facebooka oraz na zajęciach języka angielskiego.

Serdecznie zapraszam do udziału w Konkursie

A.Badura