Grupa II – 28.09.2017

Praktyki zawodowe w Irlandii Północnej

Sandra Wasyliszyn z kierunku technik reklamy rozpoczęła praktykę u pana Michaela Coopera, w firmie Derry Blue Badge Guide. Jej zadaniem było założenie nowego konta firmy na Facebooku oraz jego bieżąca aktualizacja. Równolegle do działań Sandry  stronę internetową tworzyli jej rówieśnicy z Włoch, z którymi współpracowała. Dodatkowym zadaniem praktykantki było stworzenie projektu broszury – ulotki reklamowej dla The North West Academy of Englisch, zachęcającej do uczestnictwa w wakacyjnych szkołach nauki języka angielskiego tzw. summer school. W treściach ulotki znalazły się także: przykłady imprez towarzyszących np. wycieczek, festiwalu języków oraz zdjęcia ukazujące atrakcje turystyczne Derry. Projekt ulotki Sandra współtworzyła ze studentem z Włoch Stefano Santarello. Zadanie to wykonywała pod nadzorem opiekuna z ramienia akademii Pana Konrada Radlaka.

Sandra z opiekunem praktyk Panem Konradem Radlakiem.

Przykłady zdjęć wykonanych przez Sandrę do broszury:

Nazwa miasta w Derry w języku irlandzkim.