VEPO1

staże

Dziennik praktyk

Zajrzyjcie, co robimy każdego dnia.

Filmik podsumowujący praktyki w Irlandii

15.05, 16.05, 30.05, 31.05, 1.06

Rozmowy Skype z partnerem zagranicznym, sala 22 (harmonogram tutaj i w sekretariacie szkoły)

16.05.2017, godz. 15.15 – dodatkowy termin testu z języka angielskiego dla uczniów, którzy byli nieobecni na spotkaniu 13 maja 2017.

Pilne! Dodatkowe, obowiązkowe spotkanie z uczestnikami projektu: 27.04.2017, godz. 13.30, aula.

Osoby, które nie zapisały się na wspólną stronę facebookową projektu, proszone są o kontakt z Justyną Skrzypą z klasy III a.

WYNIKI REKRUTACJI

Europass CV template VEPO.doc

Pomoc w tworzeniu życiorysu w języku angielskim od poniedziałku do czwartku od godz. 13.10 do 13.30 od 10.04 do 31.05.2017 – gabinet wicedyrektora.

Harmonogram spotkań przygotowawczych przed wyjazdem

Spotkanie z rodzicami – 29 marca 2017 r.

Jutro tj. 8 kwietnia 2017, od godziny 8.00 rozpoczyna się kolejna sesja zajęć przygotowawczych do projektu VEPO. Obecność wszystkich uczestników jest obowiązkowa. Zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w podróży i zagranicą – sala 26 (Dorota Grzymkowska), zajęcia psychologiczno-pedagogiczne – sala 29 (Marzenna Macioł), zajęcia językowe – aula (Joanna Rygielska-Barwacz).

Dnia 22 marca o godz.13.30 w auli szkoły odbędzie się spotkanie uczniów biorących udział w projekcie VEPO.

Dnia 29 marca o godz. 17.30 w auli szkoły odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów biorących udział w tym projekcie.

W dniu 31 marca od godziny 9.35 uczniowie, którzy będą uczestniczyć w stażu w Derry, na terenie Irlandii Płn, spotkają się z Francescą Giacomoni, partnerem współorganizującym wyjazd. Dokładny harmonogram spotkania znajduje się w zakładce „Z nami praktyki w Irlandii Północnej”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Serdecznie pozdrawiam, Joanna Rygielska-Barwacz

REKRUTACJA

Regulamin rekrutacji uczestników w projekcie pt. VOCATION-EXPERIENCE-PASSION-OPPORTUNITY (VEPO)

ZS nr 8 będzie realizować projekt „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER).

Udział w projekcie weźmie 90 uczniów z naszej szkoły, którzy w sierpniu i wrześniu 2017 roku wyjadą do Wielkiej Brytanii. Ta inicjatywa daje uczestnikom sporo korzyści. Po pierwsze, staż zagraniczny zakończony jest certyfikatem; po drugie, zdobyte doświadczenie zawodowe można wpisać do życiorysu zawodowego, a będzie się czym chwalić; po trzecie, to doskonała okazja do zwiększenia kompetencji językowych, miesięczny kurs językowy za darmo; po czwarte okazja do zwiedzenia kraju dość odległego a bardzo pięknego, po piąte… Jak widzicie, jest tego tak dużo, że…
W programie udział wezmą wybrani uczniowie, zazdrościmy!