• +48 (91) 43 37 240

Grupa I 08.08.2019

Dzisiaj opiekunowie obserwowali kilku uczestników projektu na stanowiskach pracy. Pierwszym z nich był Dawid. Pracuje on w kawiarni Java w samym centrum Derry. Praca polega na kompleksowej obsłudze klienta kawiarni oraz pracy na zapleczu. Menagerka kawiarni bardzo chwali Dawida za jego pracowitość, znakomitą znajomość języka i umiejętność rozmowy z klientem.

Następnymi osobami, które odwiedzili nauczyciele były dziewczęta z kierunku organizacji reklamy, Kaja i Gabrysia. Dziewczyny zastano przy pracy nad elementami dekoracyjnymi sklepu, w którym odbywają staż. Jest to galeria oraz sklep z artykułami artystycznymi, który nosi nazwę „Above and Beyond”. Opiekunowie nie mieli możliwości porozmawiać z menadżerem obiektu z powodu jego chwilowej nieobecności ale niedługo będzie ku temu kolejna okazja.
Następna wizyta odbyła się na terenie najważniejszego muzeum w mieście, Free Derry Museum. Pracuje tam Ola. Opiekunowie zastali ją w sytuacji, kiedy opowiadała o ekspozycjach muzealnych oraz sprzedawała bilety. Ola jest wspaniałe przygotowana językowo i zawodowo do pracy w turystyce.
Zapraszamy  do fotorelacji pod postem oraz na #zs8szczecim_toiz.
Dzisiaj jeszcze czeka nas kolejna niespodzianka, o której w najbliższym czasie relacja na żywo po godzinie 20 czasu lokalnego na instagramie.

20 komentarzy

Napisz komentarz